НАЈПРОДАВАНИ ПРОДУКТИ

15% Кровен куфер All Time 320

Кровен куфер All Time 320

Шифра: 22.300Технички спецификацииДолжина: 1330mmШирина: 735mmВисина: 365mmКапацитет: 240LБоја: Сива..

8,200.00 ден
6,970.00 ден
15% 1. LED Сијалици H7 EVO Series

1. LED Сијалици H7 EVO Series

Најнова технологија на лед осветлување за вашето возило. Чист видик со ЛЕД супер бело светло. Лесна ..

1,800.00 ден
1,530.00 ден
Ланци за снег 40"

Ланци за снег 40"

Ланци за снег, за леки патнички возила. Ланците се со дебелина 12мм , лесно монтажни се, без вадење ..

1,000.00 ден
20% Носач за 2 велисипеда

Носач за 2 велисипеда

Универзален држач за 2 велосипеда, кој одговара на повеќето возила, без разлика дали е седан, хечбек..

2,500.00 ден
2,000.00 ден
17% Чистач за клима

Чистач за клима

Се користи за оптимално чистење на клима уредите. Има пријатен мирис. Посебно е погоден за употреба ..

470.00 ден
390.00 ден
16% EGR TURBO Чистач 500мл

EGR TURBO Чистач 500мл

Спрејот за чистење на системот на издувни гасови, за намалување на загадувањето во ЕГР вентилот, си..

440.00 ден
370.00 ден
17% Одвијач MoS2

Одвијач MoS2

Поради своите посебни пенетрирачки способности  ова уље делува како МОС2.Молби-бисулфит и графи..

300.00 ден
250.00 ден
14% Чистач на контакти

Чистач на контакти

Оваа проѕирна течност ги раствара оксидите,подмачкува и спречува корозија.Го намалува отпорот кај ко..

280.00 ден
240.00 ден

АУТО5 ПОНУДА

20% Носач за 3 велисипеда Follow Me

Носач за 3 велисипеда Follow Me

Држач за 3 велосипеда. Компатибилен исклучиво со велосипеди со шипка. Брза и лесно закачување на вел..

4,650.00 ден
3,720.00 ден
20% Носачи за скии MYSURA

Носачи за скии MYSURA

Магнетни носачи за 3 пара скии, или 2 пара snowboard, или мешано. Магнетот е доволно безбеден при бр..

8,200.00 ден
6,560.00 ден
20% Заштитна преграда за багажник 34x109cm КАРГО ГАРД LAMPA

Заштитна преграда за багажник 34x109cm КАРГО ГАРД LAMPA

Патувајте спокојно ! Заштитна преграда,универзална и лесна за монтажа, за меѓу багажникот и седиштат..

2,250.00 ден
1,800.00 ден
20% Наслони за рака VENTURA

Наслони за рака VENTURA

Наслон за рака и конзола за меѓу седишта. Наслонот за рака е удобен, при патување и потпирање на рак..

2,200.00 ден
1,760.00 ден